Víkendový seminář na téma „Poznávání Boha“

Datum/Čas
15.6.2018 - 17.6.2018
17:30 - 11:00 hodin
iCal, gCal

Místo konání
Pension Karlos

Kořenov 1437
Kořenov v Jizerských horách
Česká republika

Události v tomto místě


Na závěr festivalu Jaro s Poselstvím Grálu jsme pro začínající i dlouholeté čtenáře Poselství Grálu připravili víkendový pobyt na horském vzduchu s programem vyváženým pro ducha i tělo.

V pátek se sejdeme v 17:30 hod. Setkání zahájí večerní přednáška Pavla Kalpakcise „Poznávání Boha.“ V sobotu se můžeme těšit na výlet do jizerskohorské přírody, na kterém budeme pomocí živých příkladů společně objevovat obecně platné přírodní zákonitosti a obrazy. Výlet je možné přizpůsobit pohybovým možnostem účastníků.

Odpoledne si budeme povídat o otázkách souvisejících s tématem semináře. Večer nás čeká ohníček, zpěv a­­ opékání.

V neděli po snídani pojedeme do Liberce do stánku Světla. Zde může každý, kdo bude mít zájem, prožít pobožnost tak, jak je za svého života zavedl autor Poselství Grálu Abd-ru-shin.

 

Seminář je určen pro dospělé všech věkových skupin. Děti je možné vzít s sebou po předchozí domluvě.

 

Seminář vedou Zdeňka a Petr Březinovi a Pavel Kalpakcis.

 

Setkání proběhne v penzionu Karlos v Kořenově, uprostřed krásné přírody Jizerských hor. Penzion je dobře dosažitelný jak autem, tak i prostředky hromadné dopravy. Více informací o ubytování naleznete na http://www.pension-karlos.cz/

 

Přihlášky přijímáme na emailové adrese zdenka.brezinova@nullpost.cz nebo prostřednictvím přihlašovacího formuláře (formulář je třeba stáhnout do počítače, vyplnit a pomocí dolního odkazu „Poslat přihlášku E-mailem“ odeslat). Případné dotazy rádi zodpovíme na tel. č. 608500502. Prosíme o přihlášení nejpozději do 29. 4. 2018. Spolu s potvrzením Vaší přihlášky Vám zašleme informace k platbě. Účastnický poplatek je 1500 Kč (včetně stravování a ubytování) a je splatný nejpozději do 10. 5. 2018. Pro zájemce z okolí nabízíme také možnost na program dojíždět.  Pokud upřednostňujete tuto variantu, prosím zavolejte nám, domluvíme se na podrobnostech.

 

Nadace Hnutí Grálu v ČR

Telefon: +420 545 213 964, +420 607 021 239

E-mail: info@nullposelstvigralu.org

 

 


Loading Map....