Čtení na téma „Odkud pocházíme, kam jdeme?“

Milí čtenáři!

Z obav o Vaše zdraví jsme téměř ve všech zemích pozastavili konání našich veřejných čtení, diskusních večerů a seminářů do konce září. Ale rádi budeme i nadále k dispozici pro Vaše otázky a srdečně Vás zveme, abyste se s námi spojili telefonicky nebo e-mailem. Také když budete potřebovat informace ohledně odvolání veřejných akcí ve Vaší zemi.

Chtěl bych ještě nyní, v této náročné době, která je výzvou pro všechny, poukázat na náš hlavní titul „Ve světle Pravdy – Poselství Grálu“, jež je pro mě osobně zdrojem důvěry a oporou ve všech životních situacích. Prvních dvanáct přednášek Poselství Grálu si můžete přečíst i on-line na našich webových stránkách.

Zůstaňte zdraví a plni důvěry! Doufáme, že Vás budeme moci brzy opět osobně přivítat na některé z našich akcí!

Se srdečným pozdravem
Michal Oort, nakladatel

Datum/Čas
10.4.2019
17:30 hodin
iCal, gCal

Místo konání
Jihočeské muzeum

Dukelská 242/1
České Budějovice
Česká republika
Navigace na místo konání

Události v tomto místě


Víra se má ve skutečnosti stát přesvědčením. Ale přesvědčení vyžaduje živost, nejbystřejší zkoumání!
Kde potom zůstane třeba jen
jediná mezera, jediná nevyřešená záhada, tam nelze dospět k přesvědčení. Člověk nemůže opravdově věřit, pokud v něm zůstane jediná nezodpovězená otázka.

Ve světle Pravdy

 

Citát je z knihy „Ve světle Pravdy – Poselství Grálu“ od Abd-ru-shina (Oskar Ernst Bernhardt), z níž budeme číst na veřejném čtení ve středu 10. 4. 2019 od 17.30 hodin v Českých Budějovicích.

Dovolte nám, abychom Vás na ně srdečně pozvali do Jihočeského muzea v Českých Budějovicích, Barokní sál v 1. patře, Dukelská 242/1.

Tři díly knihy Ve světle Pravdy – Poselství Grálu obsahují celkem 168 na sebe obsahově navazujících kapitol, přednášek, které předkládají ucelený obraz celého stvoření. Vznikly v letech 1923–1938, dodnes však neztratily nic na své platnosti. Skýtají obsáhlé vysvětlení světa na základě přírodních zákonů, které umožňuje čtenáři poznat skryté souvislosti života. Přečteme jako ukázku jednu z přednášek z tohoto díla.

Vstup volný.

 

Srdečně Vás zveme na navazující diskusní večer, který se bude konat na stejném místě ve středu 17. 4. 2019 opět od 17.30.

Rádi Vám k oběma večerům poskytneme bližší informace. Napište nám, prosím, nebo zavolejte.

Kontakt: Simona Hájková, telefon +420 737 349 865

Nakladatelství Poselství Grálu
Telefon: +420 545 213 964
E-mail: info@nullposelstvigralu.cz